Przesuń w dół

Wideo

Witamy w Grand Hotel Boutique w Rzeszowie

Biznes

Grand Hotel Boutique jest miejscem sprzyjającym prowadzeniu interesów, w którym odbywają się największe i najciekawsze spotkania biznesowe w Rzeszowie.

Wielokrotnie doceniony za spokojną i dyskretną atmosferę, która umożliwia klientom korporacyjnym realizację ich potrzeb w maksymalnym stopniu.

Hotel z chęcią współpracuje w segmencie biznesowym rozumiejąc i dostosowując się do zasad w nim panujących.

Wygoda

Myślą przewodnią założycieli Grand Hotel Boutique było hasło: „Twoje miejsce w Rzeszowie”.

Wnętrza hotelu  to nowoczesne rozwiązania w tradycyjnej i klasycznej formie. Znajdziemy tutaj połączenie wykładzin i dodatków w ciepłych i jasnych barwach kontrastujące 
z eleganckimi i stylowymi skórami i drewnem.

Każdy z pokoi został wyposażony w maksymalnie komfortowy sposób tak by zagwarantować spokojny i udany wypoczynek.

Smak

Filozofia smaku hotelu jest dostosowana do wielonarodowościowej kultury naszych Gości, zapewniając doznania smakowe dopasowane do każdego gustu.

Na równi ze smakiem stawiamy jakość obsługi. Pracownicy restauracji zadbają o to, aby zostały zaspokojone wszystkie kulinarne potrzeby naszych Gości, pomagając równocześnie w wyborze dań, deserów, jak również win.

Restauracja Patio Hotelu Grand w Rzeszowie zatrudnia najlepszych szefów kuchni, którzy przygotowują potrawy z największą dbałością o szczegóły. Nasza karta dań pełna jest niepowtarzalnych i niespotykanych w całym regionie dań, które poza unikatowymi walorami smakowymi zaskakują również formą i sposobem przygotowania.

Lokalizacja

Hotel znajduje się między rzeszowskim Rynkiem, a głównym deptakiem – ul. 3 Maja. Położenie i układ sprawiają, że goście czują się tutaj odizolowani od świata zewnętrznego. Bliskość do instytucji kultury oraz urzędów sprawia, że hotel jest idealną bazą wypadową na Rzeszów.

Dobrze wiedzieć

Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w:

Darmowe Wi-Fi.

Telewizor LED.

Klimatyzację.

Telefon.

Sejf.

Grand Hotel Boutique | Rzeszow | Wesele

Wesele

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nasi doświadczeni doradcy pomogą Państwu w zaplanowaniu każdego szczegółu i z przyjemnością będą dzielić z Wami ten ważny dzień.
Grand Hotel Boutique | Rzeszow | Zorganizuj swoją konferencję u nas

Zorganizuj swoją konferencję u nas

Grand Hotel Boutique w Rzeszowie jest doskonałym miejscem, sprzyjającym prowadzeniu interesów, organizacji szkoleń, konferencji, eventów oraz spotkań integracyjnych.

Darmowe WIFI

Opinie naszych gości

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Made with by Bookassist

Rezerwacje online...