GHBalkon

Oferta Weselna

Propozycja organizacji przyjęcia weselnego

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu. Każdy z nas pragnie, aby te chwile były romantyczne, niezapomniane i idealne. Niejednokrotnie o nim
marzymy, śnimy, wyobrażamy sobie jak ten dzień będzie wyglądał. Dzień ten z pewnością niesie ze sobą wiele pozytywnych emocji, uczuć
i wzruszeń. To czas pełen zmian i nowych wyzwań. Dwoje ludzi przysięga sobie miłość i chęć spędzenia ze sobą reszty życia.

Zanim jednak młoda para powie sobie sakramentalne tak, i włoży obrączki na serdeczny palec, musi rozpocząć planowanie tego pięknego dnia dużo wcześniej po to, aby był niezapomniany i magiczny.

Nasz Hotel, to niepowtarzalne miejsce, które otrzymało cztery gwiazdki jakości, również za sprawą świetnie rozwiniętego Działu Gastronomii.
Specjalnie z myślą o Parach planujących zawrzeć związek małżeński, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę weselną. Przyjęcia organizowane są w przestronnej Restauracji Patio oraz na pierwszym piętrze w unikalnych, stylowych  wnętrzach Hotelu.

Profesjonalne i bezpłatne konsultacje naszych specjalistów  pomogą dokonać najlepszego wyboru z szerokiej oferty Hotelu. Dbałość o szczegóły, nienaganny serwis i bogaty wybór potraw, zapewnia doskonałą, niezapomnianą atmosferę podczas tego wyjątkowego dnia.

Grand Hotel Boutique posiada klimat, który ciężko odnaleźć w jakimkolwiek innym miejscu. Nie bez powodu wielu gości nazywa go
“drugim domem”. Sala główna położona w hotelowym lobby zamienia się w piękny amteatr, w którym goście zgromadzeni są na trzech poziomach dookoła patio.

Zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą na organizację przyjęcia weselnego już od 20 osób. Liczymy, że będziemy mogli dzielić z wami ten wyjątkowy dzień.

Pełna oferta w pliku PDF

Pakiety weselne

Dodatkowe informacje znajdują się w pełnej ofercie, dostępnej powyżej

SILVER

159 zł

Do wyboru z kilku propozycji:
Zupa, Danie główne oraz Deser

Bufet zimny

Desery

Dwie ciepłe kolacje

 

GOLD

189 zł

Do wyboru z kilku propozycji:
Przystawka, Zupa, Danie główne, Deser

Rozbudowany bufet ciepły

Bufet zimny

Bufet deserowy

GRILL

189 zł

Zupa, danie główne, deser

Bufet ciepły w formie grilla

Bufet zimny

Desery

Dodatkowa kolacja ciepła po północy

ZEN

189 zł

Zupa, danie główne, deser

Bufet sushi

Bufet zimny

Dwie ciepłe kolacje

Desery

PLATINIUM

249 zł

Do wyboru z kilku wykwintnych propozycji
przygotowanych specjalnie przez szefa kuchni:
Zupa, Danie główne oraz Deser

Bufet ciepły

Bufet zimny

Dwie ciepłe kolacje

Dodatkowa kolacja po północy

Galeria