Hotel Butikowy w Rzeszowie

Biznes

Grand Hotel Boutique jest miejscem sprzyjającym prowadzeniu interesów, w którym odbywają się największe i najciekawsze spotkania biznesowe w Rzeszowie.

Wielokrotnie doceniony za spokojną i dyskretną atmosferę, która umożliwia klientom korporacyjnym realizację ich potrzeb w maksymalnym stopniu.

Hotel z chęcią współpracuje w segmencie biznesowym rozumiejąc i dostosowując się do zasad w nim panujących.

Wygoda

Myślą przewodnią architektów i dekoratorów wnętrz Grand Hotel Boutique było hasło: „Twoje miejsce w Rzeszowie”.

Wnętrza hotelu  to nowoczesne rozwiązania w tradycyjnej i klasycznej formie. Znajdziemy tutaj połączenie wykładzin i dodatków w ciepłych i jasnych barwach kontrastujące z eleganckimi i stylowymi skórami i drewnem.

Każdy z pokoi został wyposażony w maksymalnie komfortowy sposób tak by zagwarantować spokojny i udany wypoczynek.

Smak

Filozofia smaku hotelujest dostosowana do wielonarodowościowej kultury naszych gości, zapewniając doznania smakowe dopasowane do każdego gustu.

Na równi ze smakiem stawiamy jakość obsługi. Pracownicy restauracji zadbają, by wszystkie kulinarne potrzeby naszych gości zostały zaspokojone, pomagając równocześnie w wyborze dań i deserów.

Restauracja Patio Hotelu Grand w Rzeszowie zatrudnia najlepszych szefów kuchni, którzy przygotowują potrawy z największą dbałością o szczegóły. Nasza karta dań pełna jest niepowtarzalnych i niespotykanych w całym regionie dań, które poza unikatowymi walorami smakowymi zaskakują również formą i sposobem przygotowania.

Lokalizacja

Hotel znajduje się między rzeszowskim Rynkiem, a głównym deptakiem – ul. 3 Maja. Położenie i układ sprawiają, że goście czują się tutaj odizolowani od świata zewnętrznego. Bliskość do instytucji kultury oraz urzędów sprawia, że hotel jest idealną bazą wypadową na Rzeszów.

Zobacz zdjęcia Hotelu

Zobacz lokalizację

Made with by Bookassist

Rezerwacje online...