Kariera

Dołącz do nas i stań się częścią wyjątkowego zespołu!

Branża hotelarska jest jednym z najbardziej ekscytujących obszarów dla zdobywania doświadczenia zawodowego. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, ale i możliwości rozwoju. Dbamy o to, aby już od samego początku dołączyli do nas najlepsi.

W Grand Hotel Boutique sukces zawodowy pracowników związany jest z rozwijaniem takich kompetencji jak:

  •  
  • orientacja na wysoki standard obsługi klienta
  • nastawienie na wysoką jakość świadczonych usług
  • otwartość w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • praca zespołowa
  • kreatywność
  • nastawienie na wynik
  • stałe podnoszenie kwalifikacji

 

Obecnie prowadzimy stałe procesy rekrutacji na wybrane stanowiska:

1. Recepcjonista - umowa stała

2. Kelner/Kelnerka - Kawiarnia Stary Piernik

3. Pokojowa - umowa stała

4. Bellman

 

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesyłanie swoich aplikacji – CV wraz z aktualnym zdjęciem na adres mailowy: kariera@grand-hotel.pl wraz z załączoną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Osoby, które prześlą swoje aplikace informujemy, że chronimy dane osobowe wymagane w procesie rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ((Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) – zwane inaczej „RODO” stosowane od 25.05.2018 r. oraz ustawy o ochronie danych osobowych z 10 maja 2018 r. Wszystkie dane kandydatów niezbędne w procesie rekrutacji będą przechowywane w naszej firmie przez okres trwania procsu rekrutacji, ale nie dłużej niż 12 miesięcy. Po tym okresie zostaną one usunięte.

Made with by Bookassist

Rezerwacje online...