Hotel Spa w Rzeszowie

SPA and Wellness

Basen

Basen jest idealnym uzupełnieniem oferty Grand Hotel Boutique zapewniając relaks nawet po wyczerpującej podróży lub najbardziej stresującej rozmowie biznesowej. W sąsiedztwie basenu znajdują się leżaki oraz dodatkowa sauna.

 

Szanowni Klienci, do końca czerwca wanna z hydromasażem będzie nieczynna ze względu na przerwę techniczną. Za utrudnienia przepraszamy.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia (art. 11 ustawy z dnia 18.08.2011, Dz. U. Nr 208 poz. 1240, z późn. zm.2), o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych, w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach, Grand Hotel Rzeszów Sp. z o.o. oświadcza, że spełnia wszystkie wymagania wyżej wspomnianego rozporządzenia.

 

 

 

SPA and Wellness

Wellness

Do użytku naszych Gości oddajemy saunę parową oraz suchą. Nasze jacuzzi, umożliwi odprężyć zmęczone ciało i umysł, pozwoli na całkowite odprężenie.

 

 

SPA and Wellness

Fitness

Dla Gości ceniących sobie odrobinę ruchu oddajemy zestaw urządzeń fitness, które dają możliwość dbania o kondycję fizyczną.Są to rowerki, bieżnia oraz uproszczony atlas do podnoszenia ciężarów. Urządzenia znajdują się bezpośrednio obok studia Wellness.

Made with by Bookassist

Rezerwacje online...